1. Fuchs (Něm.) 233,6 (99,5+105,5), 2. Reisenauer (Rak.) 229,3 (96,5+103,5), 3. Presečnik (Slovin.) 224,4 (98+101), ...7. Rýdl 213,2 (98+94), 16. Portyk 198,4 (96+88,5), 22. Lejsek 193,4 (97+92,5), 25. Holub 191,0 (93+92), 29. Rygl (všichni ČR) 185,8 (88+91,5).
hokejPřidat do mých lig
lyžováníPřidat do mých lig
basketbalPřidat do mých lig
volejbalPřidat do mých lig
florbalPřidat do mých lig
Elitní kategorie mužů
Skupina A:
EräViikingit - Zug United 8:4
IBF Falun - Tatran Střešovice 2:4
Skupina B:
1. SC Vítkovice - SV Wiler-Ersigen 7:4
Sparta Praha - Pixbo Wallenstam IBK 4:12 (
Elitní kategorie ženy
Skupina A:
EräViikingit - Zug United 7:3
Zug United - Umea IBF 3:3
Tatran Střešovice - Pixbo Wallenstam IBK 2:4
1. SC Vítkovice - Umea IBF 6:2
1. SC Vítkovice - Zug United 6:2
EräViikingit - Tatran Střešovice 0:4
Pixbo Wallenstam IBK - Umea IBF 11:4
Skupina B:
Kloten-Dietlikon - IBF Falun 3:2
FbŠ Bohemians - Helsinky United 3:1
FBC Ostrava - FBC Loisto 5:3
IBF Falun - FbŠ Bohemians 4:2
FBC Ostrava - Kloten-Dietlikon 5:3
Helsinky United - IBF Falun 2:6
FBC Loisto - FbŠ Bohemians 2:5
cyklistikaPřidat do mých lig
Ženy - park: 1. Miculyčová (ČR) 80,00, 2. Müllerová (Něm.) 78,60, 3. Perezová (Fr.) 78,20, 4. Lessmannová (Něm.) 75,30, 5. Ducarrozová (Švýc.) 68,20, 6. Pardoeová (Brit.) 64,60.
baseballPřidat do mých lig
kanoistikaPřidat do mých lig
Do 23 let
Muži
3xC1: 1. Slovinsko 107,47 (4 tr. sekundy), ...5. Česko -6,76 (8).
Ženy
3xC1: 1. Česko 128,45 (6).
Junioři
3xC1: 1. Slovensko 119,42 (10), 2. Česko -3,78 (10) a Španělsko -3,78 (12).
Juniorky
3xC1: 1. Španělsko 145,00 (8), 2. Česko -3,42 (14).
plaváníPřidat do mých lig
Finále
Muži - technický program: 1. Minisini (It.) 85,7033, 2. Díaz del Rio (Šp.) 79,4951, 3. Martinovič (Srb.) 58,8834.
Ženy - technický program: 1. Fijedinová (Ukr.) 92,6394, 2. Cerrutiová (It.) 90,8839, 3. Alexandriová (Rak.) 90,0156.
Družstva: 1. Ukrajina 94,0667, 2. Itálie 91,7000, 3. Francie 89,2000.
Kvalifikace
Dvojice - volný program: 1. M. Aleksijivová, V. Aleksijivová (Ukr.) 94,3667, ...12. Klusková, Mrázková (ČR) 77,5333 - postoupily do finále.
Finále
Muži
100 m prsa: 1. Martinenghi 28,26, 2. Poggio (oba It.) 58,98, 3. Sidlauskas (Lit.) 59,50, ...v semifinále 12. Zábojník (ČR) 1:00,84.
50 m mot.: 1. Ceccon (It.) 22,89, 2. Grousset (Fr.) 22,97, 3. Ribeiro (Portug.) 23,07, ...v rozplavbách 34. Šefl 24,13, 53. Franta (oba ČR) 25,26.
Ženy
100 m v. zp.: 1. Steenbergenová (Niz.) 53,24, 2. Bonnetová (Fr.) 53,62, 3. Andersonová (Brit.) 53,63.
800 m v. zp.: 1. Quadarellaová (It.) 8:20,54, 2. Goseová (Něm.) 8:22,01, 3. Tuncelová (Tur.) 8:24,33.
200 m znak: 1. Panzieraová (It.) 2:07,13, 2. Shanahanová (Brit.) 2:09,26, 3. Molnárová (Maď.) 2:09,73.
Mix
4x100 m pol. záv.: 1. Nizozemsko (Toussaintová, Kamminga, Korstanje, Steenbergenová) 3:41,73, 2. Itálie 3:43,61, 3. Británie 3:44,69.
Semifinále s českou účastí
Muži
200 m znak: 1. Mityukov (Švýc.) 1:56,22, ...15. Čejka (ČR) 2:00,29.
triatlonPřidat do mých lig
Ženy: 1. Stanfordová (Brit.) 1:52:10, 2. Lindemannová (Něm.) -9, 3. Lombardiová (Fr.) -12, 4. Eimová (Něm.) -41, 5. Beaugrandová (Fr.) -55, 6. Derronová (Švýc.) -1:00, ...23. Zimovjanová -5:30, 35. Juránková -8:22, Kuříková (všechny ČR) nedokončila.